Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 
SAKLI ORMAN: DÜNYANIN EN LEZZETLİ MANTAR ORMANINDAN SİPARİŞ VERİN.

YILBAŞI PAKETİ

*
87,96 TL + KDV
STOKTA YOK

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Yılbaşında nefis yemekler yapacak şefler buraya! Sevdiklerinizin yılbaşını şenlendirmek ister misiniz? En çok merak edilen ürünlerimizi tek pakette topladık.

Şimdiden afiyet olsun :) 

 
Paket İçeriği: 
 
2 Paket Porçini Mantarlı Makarna 
3 Mantarlı Makarna ve Et Sosu
Sığır Dili Turşusu 200 gr
Karışık Kurutulmuş Mantar 50 gr. (Kanlıca, Porçini, Sarı kız, Kuzu göbeği, Borazan)
 
 

Mantarlarımız Türkiye’nin farklı farklı bölgelerinde, doğanın yüzlerce zenginliğiyle dolu ormanlarından toplanır. Mantarlar mevsimine göre belli yörelerde yaşayan orman köylüleri tarafından, günün ağarmasına yakın toplanmaya başlanır. Toplama için sabahın erken saatleri ve havanın elverişli olduğu günler özellikle tercih edilir. Mevsiminde toplanan mantarlar yine o bölgelerde yer alan çalışanlarımız tarafından teslim alınır. Mantarların tazeliğini koruması ve iyi kondisyonda işlenebilmesi için soğutmalı araçlar ile işletme sahasına ulaşımı sağlanır.

Mantarlar aynı ekip tarafından seçilir, temizlenir, kurutulur veya dondurulur. İşlemden geçen mantarlar siparişlere özel olarak; müşterilerimizin isteğine göre paketlenir. Tüm bu süreçlerin ardından Türkiye’nin verimli ormanlarından toplanan mantarlar sofralarınıza ulaşır.

Siparişleriniz özel vakumlu ambalajında kargoya verilir. Teslim alır almaz buzdolabında muhafaza etmeniz gerekir. Hafta içi Perşembe günleri dahil olmak üzere, saat 15:00'a kadar olan tüm siparişleriniz aynı gün; Cuma, Cumartesi ve
Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise Pazartesi itibariyle kargoya verilmektedir*.

*Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

ÇOK SATAN ÜRÜNLER

3 Lü Çorba Paketi

24,07 TL + KDV